המלצות של לקוחות

Human Xtensions

“אחת ההחלטות הטובות ביותר שקיבלנו בתחילת דרכנו ללא ספק ובטח גם החשובה בהם, שיצרה עבורנו יסוד חזק מאד לתפקוד מערך המחשוב לאורך שנים. את Defendsys פגשנו לפני מספר שנים וחייבים לומר שההתעקשות שלהם השתלמה לנו מאד. Defendsys  הקימה עבורנו תשתיות מחשוב מלאות ואפקטיביות, עם תכנון מדויק של הצרכים האמיתיים שלנו. היא ליוותה אותנו במעבר למשרדים החדשים והמאתגרים (1,000 מ’) ובהקמת קומת הייצור הנוספת ופשוט עשתה לנו סדר מופתי בבלאגן. לחלוטין מעבירים את זה הלאה”.

Asaf Stolovy CFO/COO

“כחברה חדשנית בתחום האנרגיה הירוקה, חיפשנו חברה שיכולה להבין את עולם המושגים שלנו, החל מצרכים ייחודים של אבטחת מידע ותשתיות תקשורת. לאחר הפגישה הראשונה כבר הבנו שזה זה. הליווי הצמוד, היחס האישי, המקצועיות שניכרת בכל דרישה ובקשה – מאפשרים לנו לישון טוב בלילה כבר כמה שנים טובות. ממליץ לכל חברה שה-IT שלה חשוב לה”.

Eran Rimerman | CFO

Hutchison Kinrot

קחו הפסקה מהגלילה, תנו למומחים שלנו להתקשר

Dir Technologies

“אחד התחומים שהיו חסרים לנו בחברה – הושלם לחלוטין כשהתחלנו את העבודה עם Defendsys. שיפרנו בעזרתם את כל מערך המחשוב שלנו, מהקמת תשתיות חזקות ומתואמות, שיפור מערכות הגיבוי וייעול אמיתי של כל פרמטר ופרמטר”.

Amir Eisenberg

VP Engineering and Operations

“אחרי ניסיון לא מועט מול חברות IT, חיפשנו אחר חברה אחת איתה נוכל לרוץ למרחקים ארוכים, יחד עם פיתוח החברה שלנו. נדמה שכבר בפגישה הראשונה ההרגשה שלנו הייתה טובה לגבי שיתוף הפעולה. העבודה מול דורון כמומחה לניהול והקמה של תשתיות מחשוב, הוכיחה את עצמה פעם אחר פעם. הרצון לייעל את המערך מחשוב ולא רק לספק את הצורך – הוא זה שמאפשר לנו להמליץ ולהמשיך את עבודתנו יחד לעוד שנים רבות קדימה עם “DEFENDSYS

Zohar Zerfaty | COO 

Aquarius Spectrum

P-Cure

“מתחילת הפעילות המשותפת שלנו עם DEFENDSYS כחברת סטארטאפ צעירה ורעבה עם חזון ברור לעתיד, עד להיום – לאחר שכבר שילשנו את כמות העובדים והפעילות שלנו, לא יכולנו לבחור חברת מחשוב שיותר הבינה אותנו וייעלה את מערך המחשוב שלנו מדפנדסיס היקרים. דורון, אלירן – תודה על הדרך המשותפת, הנכונות לעזור בכל תקלה ועניין. לעוד שנים רבות יחד”.

Yael Braude 

VP R&D 

“פנינו לדפנדסיס כשהיינו זקוקים לרענון והקמה מחדש של תשתיות המחשוב שלנו. חששנו נורא מהצעד ושבירת השגרה העסקית שלנו, אך התברר שהחששות היו זמניים בלבד. מהרגע הראשון החבר’ה האלו הפשילו את השרוולים ונכנסו לקצב איתנו. הם טיפלו ושחזרו עבורנו מערכות מחשוב מיושנות וקורסות, ייעלו את ה-ERP שלנו ועזרו לנו לקצץ משמעותית בהוצאות המחשוב בלי להתפשר על הביצועים. שאפו, בהחלט ממליצים לכל מי שמחפש חברה רצינית לטווח הארוך”.

Mirit Nachmani CFO

מור סחר והפצה חברה לשיווק מוצרי ניקוי

טופס פתיחת קריאה

דילוג לתוכן