טלפונית IP בענן

מרכזייה בענן - אתם עדיין לא שם?

הגענו לאחד התחומים שאנחנו הכי אוהבים בכל מה שנוגע לשירותי ענן. באמת, אנחנו יכולים לדבר על זה שעות על גבי שעות, אבל ננסה להיות ממוקדים.   
בעבר, רכישת מרכזייה לעסק הייתה מחייבת הקמה של קווים פיזיים – עניין לא זול, דורש תחזוקה וגם יכול לעורר לא מעט תקלות.        
אבל אנחנו ב-2020 ולמי שלא מכיר עדיין, תכירו: מרכזייה בענן מאפשרת לתפעל את כל מערך הניווט הטלפוני מרחוק, בלי להיות תלוי בסניפים בשטח ובלי ציוד באתר הפיזי! כן אנחנו יודעים, איך לא חשבו על זה קודם.      
המרכזייה בענן מאפשרת לנהל מספר עצום של סניפים ועמדות, שלוחות ועוד. אידיאלי לכל עסק, קטן או גדול אשר זקוק למרכזייה טלפונית. 

מרכזיית IP בענן – פתרון מתקדם המבוסס על טכנולוגית מחשוב בענן

מרכזייה טלפונית IP בענן מקנה לעסקים את האפשרות לנהל מרכזייה בעלת אינספור אפשרויות, ללא צורך בהתקנה ותחזוקה של שרת תקשורת או אפילו בתחזוקת המרכזייה עצמה. ללא צורך בניהול רישיונות ויישום של פתרונות אבטחת מידע מורכבים.
הפתרון מתאים לכל החברות, ומשתלם במיוחד לחברות קטנות ובינוניות. הפתרון מעולה לחברות הפועלות ממשרדים שונים, עובדים בשטח ואף בחו”ל, מאחר והמרכזייה מאפשרת תקשורת בין כלל העובדים כשלוחות פנימיות, על בסיס טלפון IP משרדי, או אפילו הסמארטפון.
כל מה שצריך זה חיבור לאינטרנט.      
הפתרון גם יכול לחסוך המון כסף על שיחות בנסיעות לחו”ל (הסמארטפון הופך לשלוחה במרכזיה).
כיוון שהמרכזיה מחברת את כל הארגון לרשת תקשורת קווית אחת מתאפשר ניתוב אופטימלי בין השיחות הנכנסות / יוצאות במינימום זמן המתנה. אם זמן שווה כסף, אז מרכזיית IP שווה הרבה מאד בעולם המהיר של היום.

מרכזיית Defendsys IP - מה אתם מקבלים?

תמיכה טכנית לעסקים

עולם המחשוב משתנה ומתפתח על בסיס יומי. אם בעבר גם חברות קטנות נדרשו להעסיק אנשי מחשוב על מנת לתחזק מערכות מחשוב מורכבות ולתת תמיכה טכנית לעובדי החברה, בעידן של מחשוב ענן, הצרכים משתנים. העברת מערכות הארגון לענן, מגדילה את השרידות שלהם ומורידה התעסקות מיותרת בתקלות של “ברזלים”.
על פי הצרכים של הארגון שלכם, נקצה חלקיות משרה של טכנאי/מנהל רשת שיספק לכם תמיכה טכנית (בין חצי יום בשבוע למשרה מלאה לפי הצרכים שלכם).

בין אם פתחתם קריאת שירות שאינה סובלת דיחוי, או רק שאלה בנוגע למחשוב העסק או אפילו צורך חדש שעלה בארגון – מומחי ה-IT של Defendsys זמינים לכם במוקד Help-Desk  לשירותי IT ומחשוב וישמחו לעזור גם בשליטה מרחוק או על ידי שליחת מומחה אליכם למשרד.

תודעת השירות שלנו גבוהה במיוחד. אנו מבינים שבעסקים עם ריבוי עמדות מחשוב ועובדים, יש צורך במענה מהיר ככל הניתן על מנת לחזור לשגרת העבודה ללא תקלות מיותרות. המערכות שלנו מנטרות תקלות בזמן אמת.          
אנו מקבלים את ההתראות באופן מידי, דבר המאפשר לנו אף ליזום את פתרון התקלה לפני שהיא מגיעה אליכם.

תמיכה מרחוק / השתלטות מרחוק

SLA - Service Level Agreement

על מנת שתקבלו את השירות הטוב ביותר שאפשר, אנו מתחייבים ועומדים ל-SLA המשתנה לפי סוגי התקלות (תקלות רגילות ותקלות שבר).         
במקרה של תקלה רגילה, ה-SLA אצלנו פועל על-בסיס Best Effort, כלומר במידה וניתן יינתן פתרון מידי ואנחנו מתחייבים לזמן המקסימלי למענה לתקלה.   
במקרה של תקלת שבר (תלוי בחברה, דוגמא כללית: אין אינטרנט לחברה), התקלה תקבל עדיפות עליונה על פני תקלות אחרות ויינתן מענה מידי. בתקלות שבר אנחנו מתחייבים לזמן מענה קצר מאוד.

מערכות הניטור והבקרה שלנו – מונעות תקלות, חוסכות זמן

כחלק מהשירות הבסיסי, אנו מתקינים מערכות בקרה בשרתי הלקוחות (במידה והתשתית מאפשרת).מערכות הבקרה שלנו אמונות על כל תשתיות המחשוב של לקוחותינו ברחבי הארץ. הן מתריעות לנו על תקלות אפשריות, מאפשרות ללקוח לקבל תמונת מצב אמיתי של ציוד ורישוי בחברה ועוזרות לנו להיות עם יד על הדופק ולהעניק שירות שהוא גם מתחזק, אבל בעיקר מונע.         

נשמח לסייע ולתת לך את הפתרון המתאים לעסק שלך

מלא את הפרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם

טופס פתיחת קריאה

דילוג לתוכן